top of page
20230214_113936.jpg

Byt 3+KK

Beroun 

Prodej velmi pěkného bytu v centru Berouna. Byt byl před několika lety kompletně rekonstruován. Dispozičně je řešený jako 3+KK. Nachází se v posledním patře menšího cihlového domu, v blízkosti Husovo náměstí. Jedná se o jediný byt v patře. V bytě jsou z jedné strany dřevěná střešní okna, ze strany do dvora jsou okna plastová. Topení a ohřev TUV zajišťuje centrální kotel, společný pro 5 bytových jednotek. V Berouně je kompletní občanská vybavenost, velmi dobrá je také dostupnost do Prahy. V bytě je v již 4 roky prověřený nájemník. Pokud chce budoucí majitel byt využívat jako investici, může být solidní nájemník výhodou. Není samozřejmě podmínkou prodeje. Doporučujeme vřele prohlídku tohoto bytu. Ev. číslo: 25137.

Cena:

6.500.000,- Kč

P1070330.JPG

Stavební pozemek

Dolní Morava

Prodej jedinečného stavebního pozemku v oblasti Dolní Moravy, s překrásným výhledem na nejdelší visutý most na světě Sky Bridge 721. Dle platného územního plánu je pozemek veden jako plocha určená pro Občanské vybavení – komerční zařízení malá a střední. Na pozemku lze tedy postavit například hotel nebo apartmánové domy. Na pozemek je přivedeno elektrické vedení z nově vybudované trafostanice. V rámci prodeje bude převeden na kupující bezplatně rozvaděč v majetku prodávajícího, včetně bezplatného
převedení odběrného místa. Zaplacen byl také připojovací poplatek 3 x 32 A. Vodu bude možné zajistit vrtem, nebo do lokality přivést vodovod z obce Červený Potok (vzdálenost cca 180 m). V tomto případě se na nákladech budou podílet také vlastníci okolních pozemků. V příštím roce vybuduje obec Dolní Morava novou ČOV na blízkém pozemku, níže při řece Moravě parc. č.589 k.ú. Velká Morava. Na tuto novou ČOV bude možné prodávaný pozemek napojit. Oblast Dolní Moravy navštíví každý rok 800.000 návštěvníků. Oblast je hojně využívána celoročně. Kromě již zmíněného visutého mostu se zde nachází také stezka v oblacích, mamutí horská dráha, jenž je druhá největší v Evropě, zážitkové parky pro děti, adrenalinové parky pro děti, trail park, koloběžky, lanovky a vleky, deset sjezdovek, dětský ski park s lyžařskou školou, snow traily, běžecké tratě o délce 60 km, výšlapy na skialpech. V nejbližším okolí lze navštívit také několik rozhleden, přehradu Pastviny s báječným koupáním a vrcholy krásných Orlických hor. Vzdálenost do Brna je 132 km a do Prahy 190 km. Jedná se o zcela mimořádnou investiční příležitost v rychle se rozvíjející turistické oblasti. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 24587.

Cena:

2.100,- Kč/m2

P1040267.JPG

Byt 3+1

Mariánské Lázně

Prodej velmi pěkného bytu s balkonem, po přestavbě řešeným jako 3+1 o výměře 65 m² na klidném místě v Mariánských Lázních. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, dokončenou z více než 90 %. V bytě bylo vybouráno původní jádro a nahrazeno jádrem zděným. Byla provedena celková výměna všech rozvodů vody, odpadů, elektřiny, když byla zavedena kabelová televize a rozvod vysokorychlostního internetu 5G do všech místností, do kuchyně byl přiveden dostatečně silný kabel pro připojení elektrické trouby. V koupelně a WC je nové sanitární zařízení, nové obklady a dlažby. V kuchyni byl také proveden nový obklad a všechny potřebné přípravy k osazení kuchyňské linky. V celém bytě byly sníženy stropy a osazena led světla. Na podlahy byla položena velmi kvalitní vinylová podlaha se zárukou 20 let, na balkoně položena nová dlažba. K bytu patří také sklep.  Dům, ve kterém se byt nachází byl revitalizován a je velmi klidný a čistý. Velkou výhodou je, že v okolí bezproblémově zapakujete. Lokalitu této nemovitosti uvítají zejména rodiny s dětmi, v okolí je mnoho příležitostí k procházkám, nebo hraní. V místě je kompletní občanská vybavenost a vše téměř „po ruce“. Vřele doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 24296.

Cena:

2.790 000,- Kč

P1040174.JPG

RD - novostavba

Rájov (okr. Cheb)

Prodej novostavby rodinného domu s velkou zahradou. Nemovitost se nachází v Rájově u Mariánských Lázní, na krásném a klidném místě. Rodinný dům se v současné době dokončuje a fotografie budou průběžně aktualizovány. V přízemí domu se nachází chodba, ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem, se dvěma vstupy na zahradu, technická místnost, samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. V patře jsou dva velké pokoje, v případě potřeby je lze bez větších nákladů přepažit, samostatné WC a koupelna s vanou a sprchovým koutem. Dům je osazen velmi kvalitními plastovými okny, topení zajišťuje tepelné čerpadlo, v přízemí s podlahovým topením, v patře s radiátory. Voda je přivedena z vlastního vrtu (28 m hluboký), odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Objekt je napojen na elektřinu. Obě patra budou propojena kovovým schodištěm se skleněným zábradlím. Celý pozemek je oplocen. Rájov je malá obec vzdálená od Mariánských Lázní cca 10 minut jízdy autem, kde je kompletní občanská vybavenost a 5 minut od obce Mnichov se základní občanskou vybaveností. Rájov se nachází v krásné přírodě, nedaleko je golfové hřiště. Pokud chcete bydlet v nádherné přírodě na klidném místě a přesto v blízkosti jednoho z nejvýznamnějších lázeňských měst v České republice, neváhejte nás kontaktovat. Ev. číslo: 23851.

Cena:

7.600 000,- Kč

20230217_104403.jpg

Byt 1+1 

Plzeň - Skvrňany

Pronájem velmi pěkného bytu v Plzni, zadních Skvrňanech. Byt 1+1 je o celkové výměře 35 m², nachází se v posledním 7. nadzemním podlaží zrevitalizovaného panelového domu a prošel kompletní rekonstrukcí. Byla provedena výměna radiátorů, kompletních rozvodů, elektřiny, omítek, koupelny, dveří, oken a žaluzií. V současné době se ještě čeká na výměnu vchodových dveří, když ty stávající nahradí nové bezpečnostní dveře. Nová je také kuchyňská linka a elektrický sporák. V bytě byla ponechána starší pračka, v pokoji postel a skříň. Dle domluvy není samozřejmě problém byt předat budoucímu nájemníkovi zcela vyklizený. K bytu náleží také sklepní kóje. V domě je nový výtah, celkově se jedná o velmi čistý a bezproblémový dům. Majitel si vyhrazuje právo na prověření zájemců v dostupných registrech a upřednostňuje dlouhodobý a oboustranně bezproblémový nájemní vztah. Nájemné činí 11.000,- Kč, zálohy na otop, TUV, vodné a stočné aj. činí v současné době 1.700,- Kč za jednu osobu, 2.300,- Kč za dvě osoby. Elektřina bude převedena u příslušného dodavatele na nájemníka. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize RK, kterou hradí nájemník, činí 11.000,- Kč. Ev. číslo: 25154.

Cena:

11 000,-

1567_3dIsoSW-floor_1.jpg

Byt 3+1 PRODÁNO

Kotovice (Plzeň - jih)

Exkluzivní prodej bytu 3+1 v Kotovicích. Byt se nachází ve II. nadzemním podlaží třípatrového, zděného bytového domu. Byt je o celkové výměře 73 m² a náleží k němu dva sklepy, komora na chodbě a společný balkon. V domě je dále k dispozici společná kočárkárna a prádelna. Byt je v původním, udržovaném stavu. Voda je čerpána ze studny, odpad je sveden do žumpy, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Topení je ústřední s vlastním kotlem na pevná paliva, umístěným ve sklepě. K bytu je také užívána plechová garáž, nezapsaná v katastru nemovitostí. Fond oprav činí 1.000,- Kč/měsíc. Před domem se nachází pěkné dětské hřiště. Obec Kotovice leží 17 km jihozápadně od Plzně, je zde obchod, spojení zajišťuje autobusová doprava. Kompletní občanská vybavenost je v nedalekém Chotěšově a Stodu.

Cena:

2 500 000,- Kč

bottom of page