P1040098.JPG

Rodinný dům

Merklín (Plzeň - jih)

Exkluzivní prodej rodinného domu v Merklíně na jižním Plzeňsku. Nabízenou nemovitost tvoří samotný rodinný dům, přilehlé stavby chlívů, velká stodola a pozemky o celkové výměře 1283 m². Stavby jsou určeny k rekonstrukci, ale krovy u domu i stodoly nevykazují žádné poškození, dům je zcela bez zemní vlhkosti. Stávající dispozice rodinného domu je patrná z přiložených půdorysů. Na pozemku se nachází obecní vodovod, kanalizace i elektřina. V silnici před domem vede plyn. Ve dvoře je také nepoužívaná studna. Doposud bylo užíváno pouze přízemí domu, po úpravách lze ale využít i půdní prostor. Pozemek tvoří část pod budovami, velký dvůr a zahrada za stodolou ve směru k potoku Merklínka. V obci je škola, školka, sportoviště, koupaliště, obchody, restaurace, benzínová pumpa a jiné služby. Dopravní obslužnost zajišťují autobusy. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Ev. číslo: 23864.

Cena:

3 100 000,- Kč

20201122_103358.jpg

Byt 2+kk

Jince - pronájem

Exkluzivní pronájem krásného bytu 2+kk v novostavbě bytového domu v Jincích. Byt je o výměře 41 m², náleží k němu balkon a sklepní kóje a nachází se ve 3.NP. K nájemnému je potřeba připočítat zálohy ve výši 3.000,- Kč/měsíc (záloha na úhradu spotřeb elektrické energie, vodné a stočné, teplo, TUV, úklid společných prostor, úklid a údržbu okolí domu, provoz a údržbu výtahu, osvětlení společných prostor, provoz STA, správu domu a odvoz PDO). Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 30.000,- Kč. Provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. Městys Jince se nachází na okraji CHKO Brdy, vzdálený 11 km od Příbrami. Dopravní obslužnost zajišťují vlaky a autobusy. V obci je základní občanská vybavenost, škola, školka, lékař, restaurace, pošta, lékárna apod. Ev. číslo: 23791.

Cena:

12 000,- Kč

P1030641.JPG

Činžovní dům

Plzeň

Exkluzivní prodej činžovního domu na Slovanské třídě v Plzni. Dům se nachází na frekventované silnici v městské části Slovany, nedaleko centra. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu, s novou střechou a plastovými okny. V přízemí domu se nachází dva obchody se samostatnými vchody z ulice, sklad a vstupní chodba. V prvním patře jsou dva byty 2+kk, ve druhém patře je jeden velký byt 5+kk, vybudovaný z původních dvou bytů a ve třetím patře se nachází také krásný byt dispozičně řešený jako 5+kk. Každý byt má vlastní plynový kotel a ústřední topení. Orientační rozměry jednotlivých bytů i nebytových prostor jsou patrné z přiložených plánků. Nad posledním bytem je ještě rozlehlý půdní prostor, ve kterém je možné ještě jeden až dva byty vystavět. Dům, byty i nebytové prostory procházely v posledních cca deseti letech průběžnou rekonstrukcí. Celý dům je podsklepený. Činžovní dům je postaven na vlastním pozemku a náleží k němu ještě udržovaná zahrada s garáží. Všechny prostory a byty jsou obsazené dlouhodobými nájemníky. Dům je velice vhodný jako stabilní a velmi zajímavá dlouhodobá investice. S vážnými zájemci zajistíme samozřejmě prohlídky. 

Cena:

20 990 000,- Kč

1578_3dIsoSW-floor_1.jpg

Byt 3+1

Karlovy Vary

Exkluzivní prodej velmi slunného bytu s lodžií po rekonstrukci o velikosti 3+1 v Karlových Varech - Rybářích. Po vstupu do bytu se po pravé straně nachází koupelna, oddělena toaleta. Po levé straně je komora s policemi a věšáky. Projdete chodbou ve tvaru pomyslného „L“ a dostanete se do kuchyně. Po celém obvodu zdi je kuchyňská linka dělaná na míru s vestavěnou elektrickou troubou, myčkou nádobí a sporákem. Z hlavní chodby se dostanete do třech pokojů – obývacího a dětského pokoje a ložnice. Z jednoho z těchto vejdete rovněž do prosklené lodžie. Všechny místnosti v bytě jsou velmi slunné a to díky velkým plastovým oknům. Podlahy jsou nové. K bytu patří také sklep zabezpečený dvojími, kovovými dveřmi. Nemovitost je o výměře 78,27 m² a je v 7. NP. Je proveden nový rozvod elektřiny, vody a odpadů, nové omítky. Dům, ve kterém se byt nachází, prošel částečnou rekonstrukcí – střecha, stoupačky, elektrické rozvody, nové vchodové dveře. Velkou výhodou nejen domu, ale i bytu je, že vše je bezbariérové. V místě bez problémů zaparkujete. Lokalitu této nemovitosti uvítají zejména rodiny s dětmi – přímo naproti je totiž základní škola, nedaleko rekreační areál Rolava, sportovní areál. Zkrátka je tu veškerá občanská vybavenost a vše téměř „po ruce“. Doporučujeme prohlídku této nemovitosti. Ev. číslo: 23798.

Cena:

3 499 000,- Kč

IMG_9084.JPG

KOMERČNÍ OBJEKT

Františkovy Lázně, Americká

prodáno

Prodej komerčního areálu s velkým bytem a rozsáhlými pozemky ve Františkových Lázních. Areál tvoří budova plně vybaveného autoservisu, atypického, velmi prostorného bytu, samostatné lakovny, rozsáhlé parkoviště, velká, udržovaná zahrada s altánem, zahradní chatou a sklípkem a navazující pozemek.

Cena:

10 500 000,-

1567_3dIsoSW-floor_1.jpg

Byt 3+1

Kotovice (Plzeň - jih)

Exkluzivní prodej bytu 3+1 v Kotovicích. Byt se nachází ve II. nadzemním podlaží třípatrového, zděného bytového domu. Byt je o celkové výměře 73 m² a náleží k němu dva sklepy, komora na chodbě a společný balkon. V domě je dále k dispozici společná kočárkárna a prádelna. Byt je v původním, udržovaném stavu. Voda je čerpána ze studny, odpad je sveden do žumpy, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Topení je ústřední s vlastním kotlem na pevná paliva, umístěným ve sklepě. K bytu je také užívána plechová garáž, nezapsaná v katastru nemovitostí. Fond oprav činí 1.000,- Kč/měsíc. Před domem se nachází pěkné dětské hřiště. Obec Kotovice leží 17 km jihozápadně od Plzně, je zde obchod, spojení zajišťuje autobusová doprava. Kompletní občanská vybavenost je v nedalekém Chotěšově a Stodu.

Cena:

2 500 000,- Kč