top of page

REFERENCE

Chtěl bych společnosti Reality 11 A-reality moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Ač jsem měl značné problémy se získáním hypotéky, vše s pomocí pana Bukovjana dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Jiří Koubek

Prodej bytu v Plzni, Klatovské ulici proběhl přes Reality 11 A-reality naprosto bez problémů. Prezentace nemovitosti, osobní přístup, super právní služby (vše připraveno, právník přítomen při podpisu smluv, na místě ověřil podpisy), bezproblémová advokátní úschova na depozitním účtu, vypracování znaleckého odhadu, podání daňového přiznání a zaplacení daně. Vše rychle a profesionálně.

Petr Zachara, Plzeň 

S Reality 11 A-reality jsem spolupracovala již dvakrát. Jednou šlo o prodej pozemku v Chotíkově, podruhé o prodej bytu na Slovanech. Na přístup a jednání pana Bukovjana si nemohu stěžovat. Byl se mnou v pravidelném kontaktu, o všem mne informoval, poradil. O nic jsem se zkrátka nemusela starat. Ušetřila jsem spoustu času a nelituji - staral se o vše skutečný odborník.

 Bc. Kateřina Němcová

Potřebovali jsme s manželem prodat rodinný dům v Nýřanech. Manžel to chtěl dát od počátku realtní kanceláři, já byla vůči realitkám skeptická. Jedna špatná zkušenost mi stačila. Nakonec jsme vše ale svěřili do rukou Reality 11 A-reality panu Bukovjanovi.

 manželé Havelkovi, Plzeň

Excelentní přístup, příjemné vystupování a rychlý obchod - takto bych shrnula jednání realitního specialisty pana Romana Bukovjana při náběru a prodeji mé nemovitosti. I když jsem se zprvu  zdráhala využít služeb realitní kanceláře, nyní mohu s čistým svědomím říct, že jsem udělala velmi dobře. Nejen jeho výkon, ale výkon celého jeho týmu (advokáta, specialistky na hypotéky pro potřeby kupujícího) svědčí o profesionalitě a umu, který má málokdo. Služby této kanceláře jedině doporučuji.

Lucia Ashy

Naprosto pohodová spolupráce. Perfektní jednání, profesionální služby, špičkový servis. Vřele tohoto makléře doporučuji.

Jitka Konečná

bottom of page