REFERENCE

Chtěl bych společnosti Reality 11 A-reality moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Ač jsem měl značné problémy se získáním hypotéky, vše s pomocí pana Bukovjana dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Jiří Koubek

Prodej bytu v Plzni, Klatovské ulici proběhl přes Reality 11 A-reality naprosto bez problémů. Prezentace nemovitosti, osobní přístup, super právní služby (vše připraveno, právník přítomen při podpisu smluv, na místě ověřil podpisy), bezproblémová advokátní úschova na depozitním účtu, vypracování znaleckého odhadu, podání daňového přiznání a zaplacení daně. Vše rychle a profesionálně.

Petr Zachara, Plzeň 

S Reality 11 A-reality jsem spolupracovala již dvakrát. Jednou šlo o prodej pozemku v Chotíkově, podruhé o prodej bytu na Slovanech. Na přístup a jednání pana Bukovjana si nemohu stěžovat. Byl se mnou v pravidelném kontaktu, o všem mne informoval, poradil. O nic jsem se zkrátka nemusela starat. Ušetřila jsem spoustu času a nelituji - staral se o vše skutečný odborník.

 Bc. Kateřina Němcová

Potřebovali jsme s manželem prodat rodinný dům v Nýřanech. Manžel to chtěl dát od počátku realtní kanceláři, já byla vůči realitkám skeptická. Jedna špatná zkušenost mi stačila. Nakonec jsme vše ale svěřili do rukou Reality 11 A-reality panu Bukovjanovi.

 manželé Havelkovi, Plzeň

Máte otázku? Potřebujete poradit? Můžete mě kdykoliv kontaktovat telefonicky či emailem:

Tel: +420 775 105 999

Email: bukovjan@reality11.cz

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook

Klatovská třída 1078/116
Plzeň 301 00

© 2019 by Eliška Vágnerová

Případně můžete využít kontaktní formulář: