top of page

Poprodejní péče

„Nemůžete jeden druhému důvěřovat? Pak si také nemůžete navzájem pomoci!“

Pokud jste si mé stránky alespoň trošku prošli tak tušíte, jak je pro mě důležité se s klienty dobře znát. A pokud se s někým znáte, důvěřujete si, tak se z Vás postupem času mohou stát i celoživotní přátelé. Mám asi velké štěstí na lidi, ale u mě to tak prostě je.

A na koho se obrátíte s prosbou o radu? Komu svěříte prodej či pronájem své další nemovitosti? Koho doporučíte své rodině a známým? Přeci toho, s kým máte osobní zkušenost, o kom víte, jak pracuje, a ještě ho považujete za svého přítele.

Prakticky každý den se na mě obrací někdo z řad klientů, že by se chtěl na něco zeptat, co si myslím o jejich záměru, investici, jak to vidím s vývojem cen, jestli bych jim nepomohl s vypracováním nějakého daňového přiznání, jestli bych se mohl kouknout na tu či onu smlouvu.

A přesně o tom je podle mě „poprodejní péče“. Je s prominutím hloupost vypisovat nějaké body, co všechno pro klienty po úspěšně dokončeném prodeji či pronájmu dělám. Všichni totiž moc dobře ví, že mi mohou kdykoliv zavolat, napsat email a pokud budu schopen jim poradit nebo pomoct, rád to udělám.

Samozřejmě to platí i z mé strany. Vždy, když potřebuji informaci, radu, sháním nějakého řemeslníka, lékaře, úředníka nebo třeba zahradníka, tak zapátrám v paměti a volám někomu koho znám, s kým mám osobní zkušenost.

A to mě na té mojí práci nesmírně baví.

bottom of page