top of page

Právní služby

„Čím více advokátů, tím delší proces, čím víc lékařů, tím kratší proces.“

Právní služby jsou při prodeji nemovitosti alfou, omegou a snad i betou. Říká se, že čím více právníků, tím více naprosto odlišných názorů. Něco na tom jistě bude. Mnohokrát jsem zažil vzrušené připomínky jednoho z advokátů ke kupním smlouvám, aby pak napsal jinými slovy totéž. Holt si svou odměnu musel nějak zasloužit.

Mám obrovskou výhodu v tom, že už přes dvacet let zajišťuje veškeré právní služby mě i mým makléřům advokát, ke kterému mám 100 % důvěru. Aby také ne, když je to můj otec.

JUDr. Miroslav Bukovjan je advokát, který se celý život zabývá mimo jiné realitním, obchodním a nájemním právem, zastupuje při prodeji nemovitostí velmi mnoho klientů z řad běžných občanů, ale i měst a obcí.

Věřte mi, že bych po více než dvaceti letech, co se pohybuji v realitní branži, běžnou kupní smlouvu také zvládnul. Ze zásady to ale nikdy nedělám. Každá kupní smlouva je jiná a každý by měl dělat to, co umí.

U nás advokát smlouvy nejen sepisuje, ale také konzultuje například s bankami, když je potřeba a samozřejmě také se všemi účastníky realizovaného obchodu. U každého podpisu je advokát osobně přítomen, na místě ověří podpisy na kupních, zástavních smlouvách a na smlouvě o úschově. Já klienty na poštu nevodím. Navíc je můj otec člověk, kterého opravdu jen tak něco nerozhodí, a i když se někdy sejdou při jednání lidé, kteří se v lásce příliš nemají, zpravidla se všichni rozcházíme s úsměvem na rtech.

bottom of page