top of page

KARIÉRA

„Pasivita v zaměstnání plyne často z přehnaně aktivního odpočinku.“

 

Za svůj profesní život mi prošlo rukama opravdu velké množství makléřů. Některé jsem si vychoval a dodnes u mě pracují, u některých se to úplně nepovedlo, nebo je vítr zavál do úplně jiného oboru. Spoustu makléřů jsem také školil, mentoroval, vzdělával.

Koho do svého týmu hledám? Vlastně kohokoliv, kdo chce profesi realitního zprostředkovatele dělat dobře a poctivě.

Často dostávám otázky typu „kolik si u Tebe makléř vydělá, kolik procent makléřům dáváš?“. Odpověď je celkem jednoduchá. Makléř u mě může dostat třeba i 100 %. Podle toho, na co se cítí, jak moc si věří, jaké má zkušenosti, zda je schopen naprosto samostatné práce nebo potřebuje každodenní péči a pomoc. S oblibou říkám, že u mě si o podmínky makléř jednoduše řekne.

Nový, začínající makléř vyžaduje samozřejmě spoustu času na to, aby se vzdělával, učil, trénoval, někdo mu řekl, co a jak má dělat, kontroloval ho. Oproti tomu ti nejlepší makléři žádnou pomoc a dozor nepotřebují a mým úkolem je zajištění všech potřebných nástrojů, které ke své práci potřebují. Funguje to tak, že ode mě dostanou software na správu, editaci a export zakázek, hrazenou inzerci na více než 70 realitních serverech, zázemí vybavené kanceláře a v neposlední řadě zázemí velké a úspěšné společnosti se všemi výhodami, které umožňuje. Já jim poskytuji tedy jakési servisní služby, které mi hradí ve formě měsíčních paušálů.

A zase jsme u toho. Zavolejte, velice rád se s Vámi sejdu, popovídáme si, poznáme se a když si spolu jako lidé sedneme, jsem přesvědčený, že na podmínkách spolupráce se dohodneme.

Kariéra
00:53
bottom of page