Vyhledat

Komfort za pár kaček

Aktualizováno: 31. srp 2020

Všechno se vyvíjí, mění, a hlavně se dnes všechno především zrychluje. O realitním obchodu to možná platí i dvojnásobně, a přitom stále velká část realitních makléřů podniká v podmínkách, které se etablovaly v polovině 90. let minulého století, a na kterých i značná část doposavad lpí. S Národním realitním holdingem mohou mít nyní makléři ale i kanceláře komfort za pár korun.
Řada makléřů tvrdí, že je spokojená tam, kde je. Ale je to opravdu tak? Opravdu jsou spokojeni v zastaralém provizním systému, kde musejí odvádět vysoké částky za jimi odvedenou práci? Myslí si, že je důležité, pod jakou značkou dneska podnikají, i přes to, že jsou nuceni za tuto značku (nebo „zvučné jméno“) platit? Pomáhají jim snad jejich sítě se připravit na změny, které přinese nový realitní zákon? Do jaké míry jsou nezávislí? Rozhodují si sami, kolik práce a kdy ji budou dělat? Možná ano, ale musí všemu věnovat daleko větší úsilí, než by bylo zapotřebí. Čím více a lépe pracují, tím více platí. To už v dnešní době postrádá veškerou logiku.


Komfort za pár korun


Za pár korun měsíčně mohou mít komfort jakékoliv jiné celonárodní realitní sítě, a přitom být zcela nezávislí v práci, kterou dělají. O všem si sami mohou rozhodovat, nikdo je nebude kontrolovat a dohlížet na ně, ale naopak ve všem jim budeme schopni pomoci a také se za ně postavit. Intervenujeme do podoby realitního zákona, aby nebyly podmínky pro řadu z nás likvidační a díky Realitní komoře ČR a Realitní akademii ČR jsme schopni s předstihem naše partnery připravit na všechno, co v souvislosti s tímto zákonem přijde. Získáváme pro sebe i řadu dalších výhod, které nebudou mít na místním trhu konkurenci – nejvýhodnější inzerci, leasingy na auta nebo mobilní tarify, a spoustu dalších bonusů a affiliate programů. V důsledku pak mohou jejich úspory několikanásobně převýšit i samotný paušál.


Zní to až moc dobře, že? A v čem je tedy háček? Háček je v tom, že tu žádný není. Národní realitní holding totiž získává s každým makléřem, franšízantem, manažerem, zkrátka s každým dalším partnerem zase o něco silnější pozici na trhu a více tak upevňuje svoje výchozí vyjednávací postavení v jakémkoliv obchodu, při jakýchkoliv dohodách a smlouvách ať už se jedná o inzertní servery, leasingové nebo pojistné smlouvy, výkonnostní programy a tak dále. A jsme to právě my, kdo díky tomu může určovat, jakým směrem se budou reality nadále ubírat. Na rozdíl od jiných realitních sítí si tento přínos velmi dobře uvědomujeme (a veřejně ho diskutujeme) a proto si nepotřebujeme kompenzovat jakékoliv další skryté náklady, které se velmi často pod podobnými nabídkami schovávají.


Jsou to právě jednotliví partneři, kteří tvoří pevné základy naší společnosti a na kterých stavíme naši budoucnost, a proto je dokážeme ocenit touto nabídkou, která je ve svém absolutním důsledku na našem trhu opravdu jedinečná. Ale první krok musejí udělat již oni a všichni máme právo volby, právo se rozhodnout podle svého nejlepšího vědomí a přesvědčení, to je podstata svobodného podnikání v demokratickém prostředí. My se snažíme ukázat všem správnou cestu, vykročit na ni už musí všichni sami.


Žádná změna není v životě jednoduchá, to ale neznamená, že není správná!


#slusnymakler #reality

23 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše