Vyhledat
  • Roman Bukovjan

Jistota pro klienty, bezpečí a opora pro makléře a kanceláře

Aktualizace: 26. lis 2019

Bezkonkurenční podmínky pro klienty, bezkonkurenční příležitost a podmínky pro realitní kanceláře nebo makléře – to jsou Reality 11, nejstabilnější ryze česká realitní síť na trhu.Nejzkušenějšími a nejtvrději vzdělávanými realitními specialisty na trhu se může chlubit pouze česká realitní síť Reality 11. Už samy jedničky v názvu vypovídají o tom, že jde o opravdovou špičku. Pokud jí svěříte prodej či pronájem Vaší nemovitosti, určitě neprohloupíte a už vůbec nebudete litovat. „Zakládáme si na pravidelném kontaktu s klienty. Snažíme se najít pro ně to nejlepší řešení,“ řekl jediný majitel Reality 11 a zároveň prezident Realitní komory České republiky Jiří Lorman.


Buďte si jisti, že specialista, kterému se svěříte, je neustále školen a vzděláván. Zjišťuje pro Vás aktuální ceny, pracuje s cenovými mapami. Inzeráty jsou navíc vidět na více než sedmdesáti inzertních serverech, vypracuje video prohlídku, kterou navíc umístí na sociální sítě. Vaši nemovitost se zkrátka snaží prodat za maximální cenu.


Pokud ale máte opačný problém – nic neprodáváte, ale hledáte, pomůže Vám také.


Šance na přežití kanceláří a makléřů


Čelit konkurenčnímu boji na trhu je velmi obtížné. A Vy to dobře víte. Ceny se zvyšují, makléřů je spousta a Vy nevidíte jinou možnost než kancelář zavřít, nebo si hledat jinou práci? Právě Vám Reality 11 nabízí u příležitosti 100. výročí vzniku československého státu jedinečnou a naprosto bezkonkurenční příležitost. Třeba samostatnému realitnímu makléři poskytneme vše, co ke své práci moderního realitního specialisty potřebuje, včetně unikátního softwaru, exportního programu, inzerci na více než sedmdesáti serverech a spoustu jiných výhod.  „Respektive za velmi málo peněz nabízíme to nejlepší, co si makléř muže přát. Od zázemí v Realitní Komoře, Akademii, přes nejmodernější software i exporty se zaplaceným topováním na přední pozice,“ uvádí Jiří Lorman. To vše za maximální měsíční paušál ve výši 3.311,- korun. V případě, že využije férového bonusového systému, může hradit pouhých 111,- korun měsíčně už navždy. Makléři získají 100 % provizi. Blíže se celému projektu 100 let československého státu = 100 % provize budeme věnovat v samostatném článku.


Reality 11 vlastní jeden člověk


Jedna síť, jeden majitel – jeden člověk, který se před lety rozhodl, že vybuduje něco, co v České republice ještě nebylo. S odstupem času můžeme říct, že se mu to opravdu povedlo. Takřka z ničeho vybudoval jednu z neúspěšnějších realitních sítí s nejvzdělanějšími a nejzkušenějšími makléři na trhu. „Úspěch děláme srdcem, vždy mi víc záleželo na ostatních. Zanedlouho oslavím 30 let působení v realitách a 10 let ve funkci prezidenta Realitní komory.  Přicházíme s jedinečným promakléřským partnerským slevovým systémem, který v ČR nemá obdoby,“ konstatuje Jiří Lorman.

Naprosto se změní trh v České republice. Jak Jiří Lorman také doplňuje, z každého úspěšného makléře uděláme „Milionáře“.


Výhoda proti konkurenci


Špička mezi realitními kancelářemi, Reality 11, má navíc oproti konkurenci jednu obrovskou výhodu. Provozuje Realitní akademii České republiky, a navíc jsou aktivními členy Realitní komory České republiky . Rozhovory s ředitelkou Realitní akademie České republiky  Vendulou Dhouieb Sejkorovou, prezidentem komory Jiřím Lormanem, ředitelem Reality 11 Michalem Siňorem i s jednotlivými regionálními řediteli pro Vás připravujeme.0 zobrazení

Máte otázku? Potřebujete poradit? Můžete mě kdykoliv kontaktovat telefonicky či emailem:

Tel: +420 775 105 999

Email: bukovjan@reality11.cz

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook

Klatovská třída 1078/116
Plzeň 301 00

© 2019 by Eliška Vágnerová

Případně můžete využít kontaktní formulář: