O mně

 

 

Dobrý den přátelé,

 

      mé jméno je Roman Bukovjan a jsem majitelem poboček realitních kanceláří Reality 11 v Plzni, kde působíme pod obchodním názvem Reality 11 A-Reality a v Karlových Varech, kde působíme pod obchodním názvem Reality 11 Karlovarsko. Zároveň jsem ředitelem sítě Reality 11.

 

      V realitní branži se aktivně pohybuji již od roku 1998. Velmi si cením toho, že mohu spolupracovat s těmi nejlepšími odborníky, kteří v realitním oboru v současné době působí. Potěší mě, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv problémem, osobně se budu věnovat každému z Vás, všem dotazům, problémům. Věřím, že společně s Vámi, Realitní komorou České republiky, ale zejména se vzdělanými realitními makléři, dokážeme realitní prostředí vyčistit a vrátit práci realitního makléře mezi uznávané a prestižní povolání. Já, i všichni moji makléři se pravidelně vzděláváme v rámci školení, kurzů, aktivních tréninků v Realitní akademii, i vzdělávacích programech mimo akademii.

 

     U příležitosti stého výročí založení Československého státu jsme se rozhodli k naprosto revolučnímu přístupu v odměňování makléřů i realitních kanceláří. Všem našim novým partnerům nabízíme 100% provizi za neuvěřitelných podmínek. 

 

     Pocházím z Aše, kde jsem vyrůstal a kam se velice rád vracím, ale můj domov je už v Druztové, opravdu malebném místě nedaleko Plzně. A pokud je pravda, že má každý správný chlap zasadit strom, zplodit syna a postavit dům, tak mám splněno. Mám dva dospělé syny, krásnou malou dceru Elišku a manželku Lucku, která je mi oporou nejen v osobním životě, ale také důležitým parťákem v mé realitní branži. Jsem aktivním muzikantem, skládám hudbu a v poslední době zejména texty jak pro svojí kapelu, tak pro různé interprety napříč žánry. Pokud čas dovolí, rád si zahraji tenis, squash nebo vyrazím do lesa nad Berounkou s Eywou, sedmdesátikilovou fenkou plemene Tosa inu.

 

 

 

 

 

Tisknout stránku

Kontaktní formulář

Zašlete nám Vaše dotazy

Opiště text - nechci spam:

Medailonek

          

klikni na foto pro spuštění videa 


      © 2017 - Roman Bukovjan - slušný makléř
Digitální obchodník
Zpět nahoru